Ballonvaart in Dambulla

  • 0
ID: GYG480680-853553
Categorie:
Land: Sri Lanka

Duur: 01:00 uren

Beschrijving

Dompel jezelf onder in de rit van je leven. Geniet van een ballonvaart over het prachtige landschap van Sri Lanka.
Dompel jezelf onder in de rit van je leven. Geniet van een ballonvaart over het prachtige landschap van Sri Lanka. Er zijn weinig geneugten zo verbazingwekkend en onvergetelijk als zachtjes afdrijven over adembenemende uitzichten op dit tropische paradijs. Het is een ervaring die je nooit zult vergeten.

Voel de opwinding terwijl je opstijgt en moeiteloos over het adembenemende landschap zweeft. Terwijl het klimmen onopgemerkt voortgaat, bevind je je te midden van eindeloze horizonten van ruige bergen en groene velden, waar alleen de branders de rust verstoren. Kijk hoe je piloot de ballon geleidelijk laat zakken tot hij zich slechts enkele centimeters boven de groenblijvende bomen bevindt. Terwijl je bladeren plukt of de boomtoppen aanraakt, kun je een vogel of een dier zien ontwaken bij het aanbreken van de dag. Luchtballonvaren is een ervaring die anders is dan bij traditioneel vliegreizen, waarbij u geen beweging voelt en de stilte absoluut is, waardoor u in alle rust en vrede van de omgeving kunt genieten.

Hoogtepunten

  • Een ballonvaart met een heteluchtballon
  • Dambulla
  • Aard van Sri Lanka

Talen

BELANGRIJKE INFORMATIE
Gevechten zijn afhankelijk van de weersomstandigheden op de geplande dag. Een vroege ochtend bevestigt de rit. Indien een vlucht wordt geannuleerd vanwege het slechte weer, wordt de betaling terugbetaald.
De bestemming of de exacte route van een heteluchtballon kan niet worden voorspeld, aangezien de vlucht afhankelijk is van de windrichting.
Liefhebbers van ballonvaren worden geadviseerd zich casual te kleden.
Een hoed of pet om u tegen de zon te beschermen wordt geadviseerd.
Gezien het beperkte vloeroppervlak van de rieten mand worden gesloten schoenen aanbevolen.
Reizen zijn seizoensgebonden en vinden alleen plaats in de periode van november tot en met mei, waarbij de wind meestal licht is en de lucht op zijn blauwst is.
Ophalen en afzetten bij hotel
INCLUDED
NIET INBEGREPEN.

Wanneer moet ik boeken?

Om de beschikbaarheid te garanderen, dient u zo snel mogelijk te reserveren. Vroegboekkorting is het overwegen waard, vooral als u de reis plant tijdens het hoogseizoen, zoals op feestdagen of in het weekend.

Annuleringen

Annulering is niet mogelijk. Als u het toch annuleert of niet komt opdagen op de excursie, wordt u toch de volledige prijs van de activiteit in rekening gebracht en wordt het betaalde bedrag niet terugbetaald.